Wtorek, 22 października 2019 r. imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa Wtorek XXVIII tygodnia okresu zwykłego

Aktualności

Aktualności 7 października 09:14 wyświetleń: 38

Obchody Dnia Chłopaka

26 września obchodziliśmy w SOW Dzień Chłopaka. Nasze wspólne świętowanie rozpoczęliśmy od grillowania. Pogoda była dość kiepska, jednak nikomu to nie przeszkadzało. Grupa dzielnych chłopaków szybko uporała się z rozpaleniem grilla oraz przygotowaniem smacznych kiełbasek, które po niedługim czasie zjedliśmy ze smakiem.

Następnie przenieśliśmy się na grupę dziewcząt. Sala pełna była balonów i ozdób przygotowanych dla podkreślenia tak ważnej uroczystości. Żeńska część przygotowała również na tę okoliczność specjalne życzenia i piosenkę z tekstem podłożonym do melodii hitu "Mama ostrzegała". Po jej wysłuchaniu zostały rozdane prezenty. Każdy chłopak otrzymał legitymację super bohatera i niezbędne rzeczy, które każdemu z nich przydadzą się na co dzień.

Po obejrzeniu prezentów nastąpił czas zabawy. Świetlica grupy II zamieniła się w salę taneczną. Na parkiecie królowały najnowsze piosenki przy których bawiliśmy się wspólnie. Wychowawcy dzielnie dotrzymywali kroku swoim wychowankom. Po skończonej imprezie czuliśmy się lekko zmęczeni, jednak niełatwo było nam zasnąć po takiej dawce pozytywnej energii. To był bardzo dobrze spędzony czas.     

aktualizowano: Wczoraj 08:13
Wszystkich rekordów:
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone