Wtorek, 22 października 2019 r. imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa Wtorek XXVIII tygodnia okresu zwykłego

Aktualności

Aktualności 23 czerwca 19:53 wyświetleń: 123

ZIELONA SZKOŁA

Tydzień przed zakończeniem roku szkolnego w ramach odpoczynku i regeneracji sił po całym roku nauki wyjechaliśmy na Zieloną Szkołę do pięknej, położonej nad morzem Krynicy Morskiej. Wspólne spędzenie ostatnich dni przed wakacjami, plażowanie, kąpiel w morzu, a także podziwianie pięknych zachodów słońca, zwiedzanie wielu ciekawych nadmorskich miejsc i związanych z tym wiele przygód i atrakcji dostarczyło wszystkim niezapomnianych wrażeń.  Mieliśmy m.in. okazję rejsować po Zalewie Wiślanym statkiem  „Monika”, odbyć przejażdżkę meleksem po Krynicy, zdobyć szczyt latarni morskiej, a także pojeździć po porcie firmowymi bokardami.

Naszą Morską Osadę odwiedzali także miejscowi lokatorzy :) Krynica Morska słynie bowiem z wielu spotkań z lokalnymi dzikami, czy lisami :)

Piękno morza zachwyciło wszystkich członków wycieczki do tego stopnia, że nikt nie chciał wracać.  Z pewnością jeszcze długo pozostaną w naszej pamięci piękne krajobrazy, a zebrane muszelki i zakupione pamiątki będą długo przypominać o pięknie nadmorskiego krajobrazu.

 

aktualizowano: 2019-07-11 21:06
Wszystkich rekordów:
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone