Grupa I

Grupa I

to grupa 8 świetnych chłopców potocznie nazywanych „aniołami”

Patron

“św. Aniołowie Stróżowie”
patroni naszej grupy są duchami stworzonymi przez Boga

Aktualności

Tylko wiadomości
dotyczące naszej grupy

 

Grupa I to
Jarosław, Dawid, Dominik, Kamil, Maksymilian, Michał, Piotr, Sebastian – to imiona wychowanków, którzy pod opieką
s. Xymeny, p. Ani i s. Gabrieli tworzą Grupę I „Aniołów Stróżów”.

Część osiągnęła już pełnoletność i kształcąc się w szkołach branżowych, przygotowuje się do wykonywania pracy zawodowej jako cukiernik, blacharz-mechanik i hotelarz, a młodsza część poszerza wiedzę ogólną, uczęszczając do 6, i 7 klasy szkół podstawowych.

Jako grupa posiadamy wszechstronne zainteresowania, ze szczególnym upodobaniem we wszystkim, co sportowe, kulinarne, techniczne i multimedialne. Uwielbiamy spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu, grać w piłkę nożną, jeździć na rowerach, hulajnogach, a także deskorolkach. Mamy także niebiańskie podniebienia, dlatego też lubimy eksperymentować w kuchni, przyrządzając smaczne potrawy i przekąski.

Często nasza grupa przekształca się w pracownię techniczną
i wtedy z młotkami, wiertarkami, gwoździami, doskonalimy nasze monterskie umiejętności, a rozkręcając i skręcając różne urządzenia, uczymy się raz naprawiać, a nieraz psuć 😉
i wykorzystywać surówce wtórne (szczególnie metale).  Jesteśmy także „specjalistami” od surfowania po Internecie, od gier multimedialnych, dobrej muzyki i filmów i rozkręcania zawsze dobrej zabawy.

W naszej grupie pod anielskimi skrzydłami i z dodatkowym terapeutycznym wpływem kota Anielki, każdy czuje się wyjątkowy, kochany i akceptowany !

Facebook