Grupa III

Grupa III

to grupa 7 świetnych chłopców potocznie nazywanych
„Siedmiu Wspaniałych”

Patron

św. Franciszek z Asyżu
„Gigant” świętości, który nie przestaje fascynować ludzi

Aktualności

Tylko wiadomości
dotyczące naszej grupy

 

Grupa III
Najstarszy Wychowanek to Mateusz- uczeń szkoły branżowej i w niedługiej przyszłości będzie najlepszym mechanikiem samochodowym w Kielcach i okolicach. Nie ma ku temu wątpliwości, ponieważ jego pasją są samochody i motocykle. O swoją kondycje dba grając w piłkę nożną. Fascynuje się wędkarstwem i hodowlą królików, którą sam założył. Jest przedsiębiorczy, dlatego ma wiele pomysłów na swoje życie, które wierzymy zrealizuje z sukcesem.

Fabian to pasjonat służb mundurowych i ich pojazdów. Kolekcjonuje stroje, uwielbia o ich opowiadać i demonstrować. Jest fanem piłki nożnej, żaden klub sportowy nie ukryje zmian zawodników. Wszyscy są zilustrowani i na bieżąco uaktualniani w prywatnych zapiskach. Lubi jeździć na rowerze i spędzać czas z Mamą. Jest członkiem grupy kulinarnej i rewelacyjnym smakoszem, dlatego w przyszłości chciałby współpracować z Wojciechem Amaro znanym restauratorem, czego ogromnie życzymy.

Kolejna fascynująca osoba to drugi (z trzech) Mateusz. Jest osobą z wielkim potencjałem talentów. Poza piłką nożną i grami komputerowymi interesuje się szkicem. Często można spotkać go w odosobnieniu rysującego zwierzęta i twarze ludzkie. Uwielbia rozmawiać, jest duszą towarzystwa, uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do świata. Marzy o tym, by być budowlańcem i chce stworzyć wielki dom „w którym pomieści się każdy, kto tylko chce.” Bardzo mu w tym kibicujemy.

Aleksander to prawdziwy artysta. Wszystkie Ośrodkowe uroczystości uświetnia swoim talentem wokalnym. Lubi być podziwiany i nie ukrywa tego faktu. Czas wolny w domu spędza z bratem, jego troska o młodszych kolegów jest charakterystyczna dla jego osoby. Tę wrażliwość rozwija i pielęgnuje w codziennych czynnościach w Ośrodku i szkole. Organizowanie zabaw i animacja jest jego specjalnością. Jeszcze nie wie kim chciałby zostać w przyszłości, jednak predyspozycje wskazują na to, że będzie wyśmienitym wodzirejem imprez.

I teraz istna wisienka…. najmłodsza „trójka” naszej grupy: Kacper, Mateusz i Dominik. To prawdziwe radostki naszej Siódemki. Mają podobne zainteresowania…świat minecraft`a, lego, gier komputerowych a wieczorem maskotki i książka na dobranoc. Różni ich wizja swojej przyszłości, która jest szalenie ciekawa…Mateusz chce zostać Youtuberem, Dominik bohaterem, konkretnie – Batmanem a Kacper mechanikiem. Dzięki nim śmiało można powiedzieć, że nasza grupa jest rokującą przyszłością Ośrodka 🙂

Nad tą wesołą i wyjątkową Gromadką opiekę sprawują dwie mężne niewiasty…Pani Patrycja, polonistka i anglistka oraz s. Oliwia szczęśliwa dominikanka i pedagog o wielorakich specjalnościach.

Grupa III

Facebook