Grupa III

Grupa III

to grupa 7 świetnych chłopców potocznie nazywanych
„Siedmiu Wspaniałych”

Patron

św. Franciszek z Asyżu
„Gigant” świętości, który nie przestaje fascynować ludzi

Aktualności

Tylko wiadomości
dotyczące naszej grupy

 

Grupa III

Grupa III ma za swojego patrona św. Franciszka. Aby do niej dotrzeć, musimy się wspinać baaardzo wysoko, bo aż na ostatnie piętro naszego Ośrodka. Mimo to często zaglądają do nas goście w postaci wolontariuszy. Grupę tworzy “Siedmiu Wspaniałych”, poznajmy ich bliżej!

Fabian to pasjonat służb mundurowych i ich pojazdów. Kolekcjonuje stroje, uwielbia o ich opowiadać i demonstrować. Jest fanem piłki nożnej, żaden klub sportowy nie ukryje zmian zawodników. Wszyscy są zilustrowani i na bieżąco uaktualniani w prywatnych zapiskach. Lubi jeździć na rowerze i spędzać czas z Mamą. Jest członkiem grupy kulinarnej i rewelacyjnym smakoszem, dlatego w przyszłości chciałby współpracować z Wojciechem Amaro znanym restauratorem, czego ogromnie życzymy. Fabian to też najstarszy przedstawiciel naszej grupy.

Bartek, choć jest z nami krótko, zżył się z grupą. Należy on do grona starszych. To nasz mistrz języka angielskiego! Nie straszne mu też inne przedmioty szkolne. Lubi klocki Lego, pisze własną książkę, chętnie bierze udział w przedstawieniach oraz wszystkich zajęciach dodatkowych w SOW. No i jest specjalistą w przynoszeniu prania!

Kacper to już poważny czwartoklasista, chociaż wciąż lubi przytulić się do maskotek. Matematyczne obliczenia nie są dla niego problemem, chyba że trafi na te z zegarem :). Kacper zawsze wie, gdzie kryją się jakieś przedmioty na grupie. Czasem nie lubi nadmiaru obcych osób na grupie. Ale za to chętnie pomaga kolegom w odrabianiu lekcji. Lubi też być przywódcą grupy. Ostatnio chciał zostać mechanikiem, ale w tym wieku to często zmienia się plany zawodowe 🙂

Mateusz zna się lepiej na pieniądzach niż kasjerki w sklepie. To nasz grupowy gadżeciarz – zna się na wszelkich technicznych nowinkach. Jest też naszą “złotą rączką” – bez problemu naprawi zepsute rzeczy. Lubi świat minecraft’a, lego, gier komputerowych, chciałby zostać YouTuberem, ale w nocy jego łóżko jest pełne maskotek.

Dominik również uwielbia minecraft’a, ale też Lego Ninjago. Wycina różne figurki z gazetek i robi z nich kolaże. Marzy o zostaniu Super Bohaterem, dlatego też często tworzy sobie maski na oczy. Lubi się bawić klockami, pluszakami oraz z ośrodkowymi kolegami. Nie lubi spać sam w pokoju. 

Wojtek jest wszędzie, gdzie się nie obejrzymy. Trudno mu usiedzieć w miejscu. Uwielbia Psi Patrol i zabawę kuleczkami wyciszającymi. Zanim zdążymy zapytać, kim chce zostać w przyszłości, to jest on już w innym pomieszczeniu. Bardzo lubi też mieć wokół siebie mnóstwo maskotek. 

Patryk to świeżak w naszej grupie, ale wszedł w jej zasady bez problemu. Chociaż jest najmłodszy, potrafi czasem “przygadać” starszym chłopcom. Jest perfekcyjny w ścieleniu łóżka. Uwielbia również się bawić Lego, pluszakami, klockami. Dopiero odkrywa przed nami swoje tajemnice…

Nad tą wesołą i wyjątkową Gromadką opiekę sprawują dwie mężne niewiasty… Pani Magda, specjalistka od rękodzieła, a także nasza ostoja cierpliwości oraz pani Dorota, specjalistka w różnorakich dziedzinach. 

Grupa III

Facebook