Grupa IV

Grupa IV

Grupę tworzy kilku sympatycznych, niezastąpionych „Panów”

Patron

Św. Józef z Nazaretu
Opiekun Jezusa i Oblubieniec  Świętej Bożej Rodzicielki

Aktualności

Tylko wiadomości
dotyczące naszej grupy

 

Grupę  IV  

na ten moment tworzy 3 chłopców, ale mamy jedno wolne łóżko dla chętnych!

Bartek, choć jest z nami krótko, zżył się z grupą. Należy on do grona starszych. To nasz mistrz języka angielskiego! Nie straszne mu też inne przedmioty szkolne. Lubi klocki Lego, pisze własną książkę, chętnie bierze udział w przedstawieniach oraz wszystkich zajęciach dodatkowych w SOW. No i jest specjalistą w przynoszeniu prania!

Kacper to już poważny czwartoklasista, chociaż wciąż lubi przytulić się do maskotek. Matematyczne obliczenia nie są dla niego problemem, chyba że trafi na te z zegarem :). Kacper zawsze wie, gdzie kryją się jakieś przedmioty na grupie. Czasem nie lubi nadmiaru obcych osób na grupie. Ale za to chętnie pomaga kolegom w odrabianiu lekcji. Lubi też być przywódcą grupy. Ostatnio chciał zostać mechanikiem, ale w tym wieku to często zmienia się plany zawodowe.

Mateusz zna się lepiej na pieniądzach niż kasjerki w sklepie. To nasz grupowy gadżeciarz – zna się na wszelkich technicznych nowinkach. Jest też naszą “złotą rączką” – bez problemu naprawi zepsute rzeczy. Lubi świat minecraft’a, lego, gier komputerowych, chciałby zostać YouTuberem, ale w nocy jego łóżko jest pełne maskotek.

 

Nad tą wesołą i wyjątkową Gromadką opiekę sprawują dwie mężne niewiasty… Pani Magda, specjalistka od rękodzieła, a także nasza ostoja cierpliwości oraz pani Dorota, specjalistka w różnorakich dziedzinach.

Facebook